O nas

Julia Jakubowska

Jest studentką V roku psychologii (jednolitych studiów magisterskich) i studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego. Ukończyła pełnowartościowe szkolenie z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych. Dzięki wybranej dziedzinie rozwija swoje zainteresowania, poznaje nowe teorie i metody badawcze, zdobywa dodatkową wiedzę i umiejętności potrzebne podczas pracy z dziećmi.

W życiu prywatnym jest wesoła i kreatywna, uwielbia spędzać czas z maluchami, tworzyć z nimi różnego rodzaju projekty i zabawy. Jest osobą, która naturalnie motywuje dzieci do rozwoju i eksplorowania świata. Dzięki optymistycznemu podejściu z łatwością nawiązuje opartą na wsparciu i zaufaniu relacje z młodzieżą.

Jej pasją jest rękodzieło,  a w szczególności szydełkowanie i tworzenie sztucznej biżuterii.  Chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami z innymi.

Poznaj nas

Jesteśmy zespołem psychoterapeutów, psychologów, pedagogów, trenerów i lektorów wspierającym rozwój człowieka w całym cyklu jego życia. Wspieramy dzieci już od najmłodszych lat aż do okresu starości. To, co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem.

hands-2847508