Kursy

9-10 lat FunTown

Kurs FunTown 9-10 przeznaczony jest dla dzieci, które opanowały już poziom podstawowy i znają już około 500-700 słów i zwrotów angielskich. Tu rozwiną swoje wypowiedzi, wcielą się w mieszkańców miasteczka. Mogą robić zakupy, pytać o drogę, rozwiązywać problemy mieszkańców, trafią też na archeologiczne wykopaliska! Opanują także podstawowe czasy w jęz. angielskim, łącznie z Past Simple. Warto czasem także wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Funville, do lasu lub na farmę, by nacieszyć się urokami natury. Okazuje się, że Fuzzy Friends także lubią pomieszkiwać w Funtown! Pogawędzicie z nimi podczas porannego spaceru z psem lub wycieczki do parku, odpowiadając na dociekliwe pytania. Poznacie także kuzynów Watsona – Wynonna, Wendy, Whoosy i Wichita.  

Funtown to zarówno zabawa, jak i budowanie świadomości językowej oraz motywacji, która zaprocentuje w kolejnych latach nauki. Na zajęciach komunikacja w języku angielskim jest połączona z zabawami i grami językowymi, co gwarantuje wysokie efekty kształcenia. Porozumiewamy się tylko w języku angielskim. Ćwiczenia i zadania to tylko uzupełnienie całego gruntownie przemyślanego procesu.

SPODZIEWANE EFEKTY NAUCZANIA

-dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i komunikować się po angielsku,
-opanuje około 1000 mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć,
-nauczy się czytać angielskie teksty.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Liczebność grupy: do 10 osób.

Zestaw kursanta zawiera:

Teczkę na materiały, z którą można chodzić na angielski przez cały rok, gamebook – coś więcej niż podręcznik, oprócz stron zawierających tematy zajęć, Twoje dziecko znajdzie tam także puste strony na własną twórczość, naklejki, wycinanki, jest tam także notes, w którym notuje postępy podczas gry i swoje wyniki, oraz dyplomy po ukończeniu każdego poziomu, książkę, zestaw okularów i lupek dekodujących, dzięki czemu powtórki słówek staną się zabawą, oraz plakat Fuzzy Friends.

Dwa poziomy podręczników FunVille:

  • Podręcznik FunTown 1 + 4 plansze
  • Podręcznik FunTown 2 + 4 plansze

Język angielski dla dzieci Łódź Akredytowane Centrum Metody Funtown