Zajęcia indywidualne

Obecnie coraz więcej rodziców decyduje się na zajęcia dodatkowe dla swoich pociech. Dbając o rozwój dzieci chcą oni poszerzać ich horyzonty, rozbudzać pasje, rozwijać umiejętności i talenty. My stawiamy na rozwój intelektu. Obok zajęć grupowych rozwijających potencjał i umysł dziecka zapraszamy również na zajęcia indywidualne. Uczymy dzieci literek, cyferek, czytania i pisania, liczenia, pomożemy w nauce matematyki, uczymy także języka angielskiego od podstaw. Pomagamy również dzieciom mającym problemy z poprawną ortografią odnaleźć się w tej dziedzinie. Prowadzimy zajęcia indywidualne także z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju (Zespół Aspergera i Autyzm).
Zapraszamy pociechy już od 4 roku życia. Uczymy dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i w wieku szkolnym. Zapisz swoje dziecko do nas jeśli chcesz zadbać o jego rozwój intelektualny w zakresie:

Koszt zajęć indywidualnych to 60 zł za 60 minutowe spotkanie. Młodsze dzieci w wieku przedszkolnym w zależności od potrzeb i rozwoju psychofizycznego mogą mieć rozbite 60 minut na 2 spotkania po 30 minut każde (łączny koszt pozostaje bez zmian).
Częstotliwość spotkań do ustalenia, w zależności od potrzeb dziecka i  Państwa oczekiwań.