Potęga Umysłu

Wspieramy dzieci, młodzież oraz dorosłych w sytuacjach trudnych, w kryzysach, prowadzimy psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz dialektyczną terapię behawioralną. Oferowana przez nas forma pomocy zakłada tyle interwencji, ile Klient potrzebuje. Wspieramy naszych Klientów podczas samodzielnego rozwiązywania przez nich różnych problemów życiowych. Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapii jeśli Ty lub Twoje dziecko boryka się ze:

Jesteśmy zespołem psychologów i pedagogów, dla których bardzo ważny jest rozwój duchowy i intelektualny drugiego człowieka. Dbając o rozwój dzieci i młodzieży proponujemy szereg autorskich programów, które łączą w sobie przygodę, dobrą zabawę, naukę efektywnego uczenia się i zapamiętywania oraz interdyscyplinarną wiedzę o otaczającym nas świecie. Nasze kursy to:

Superhero kid jumping

Naszym Klientom proponujemy profesjonalną pomoc w postaci indywidualnych sesji zarówno w formie stacjonarnej, jak i on-line poprzez aplikację zoom. Zapewniamy atmosferę bezpieczeństwa i pełnej dyskrecji.


Jesteśmy tu aby wspierać i rozwijać człowieka w całym jego cyklu życia.