O nas

Poznaj nas

Jesteśmy zespołem psychologów, pedagogów, trenerów i lektorów wspierającym rozwój dzieci już od najmłodszych lat. To, co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem. Jesteśmy też Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie. Prowadzimy zajęcia z j. angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat.

Nasz zespół

Patrycja Korzeniak

Teacher

Opinie

  „Bardzo ciekawe zajęcia, córka chętnie na nie uczęszcza i dużo z nich wynosi. Dzięki temu kursowi córka zna już cyferki i potrafi dodawać i odejmować do 20. Jestem bardzo zadowolona.”

  Mama 6-letniej Amelki

   „Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.”

   Mama 4-letniego Dominika ocenia kurs na „szóstkę”. Co ma na to wpływ?

    „Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „Mam ubraną bluzkę pink.” „Dziadek ubiera sock.” Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!”

    Mama 3-letniej Nicol

     „Klara chętnie uczęszcza na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Widzę rezultaty w domu. Nie muszę wiele poświęcać czasu na nauczanie angielskiego w domu – przychodzi jej to z łatwością.”

     Mama 6-letniej Klary

      „Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.”

      Mama 6-letniej Oli i Kingi ocenia kurs na „piątkę”, docenia przede wszystkim

       „Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął” 🙂

       Mama 6-letniego Mikołaja docenia

        „Radość z jaką dziecko uczęszcza na zajęcia. Miłe niespodzianki ze strony dziecka, gdy czasem spontanicznie użyje zapamiętanego słówka, na przykład powiedziała kiedyś do swojej cioci w czerni: „jesteś black!”

        Mama 4-letniej Laury oceniła kurs na „szóstkę”, co ma wpływ na ocenę?

        Tata 6-letniego Filipa

         „Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.”

         Tata 6-letniego Filipa

         Zapraszamy również do naszej siostry – KIDS SCHOOL CENTER