O nas

Ewelina Gorzewska

Ewelina jest psychologiem zdrowia, psychologiem edukacji i nauczycielem oraz certyfikowanym lektorem języka angielskiego, specjalizującym się w metodzie Direct English Method, interesującym się sztuką, arteterapią i relaksacją. Pracuje pod stałą superwizją psychologiczną, jest w trakcie certyfikacji EuroPsy (Europejskiego Certyfikatu Psychologa) oraz od lat uczestniczy we własnej terapii Gestalt, z której nieustannie czerpie podczas spotkań z ludźmi. Jej pasjami są malarstwo i język angielski, których z zaciekawieniem doświadcza.
 
Pracuje z Klientami nad polepszaniem ich dobrostanu, a z uczniami nad ich kompetencjami  językowymi. W pracy z ludźmi najbardziej ciekawi ją potrzeba holistycznego spojrzenia na człowieka, nie przez pryzmat choroby, braku czy problemu a jego zasobów indywidualnych, wartości, ciała i emocji. Każdego dnia czuje ogromny szacunek do historii każdego z jej uczniów i pacjentów, których gości u siebie. 

Poznaj nas

Jesteśmy zespołem psychoterapeutów, psychologów, pedagogów, trenerów i lektorów wspierającym rozwój człowieka w całym cyklu jego życia. Wspieramy dzieci już od najmłodszych lat aż do okresu starości. To, co robimy, robimy z pasją i zaangażowaniem.

hands-2847508